Cart empty

W ramach artykułów i nowości pojawiły się u nas wpisy na tematy związane z informatyką.

Programowanie w językach - Java.

Technologie towarzyszące Javie, bazy danych, Oracle. To wszystko co ciekawego u nas się pokazało. Są to nasze oryginalne wpisy.

Można dział "Informatyka" potraktować jako zalążek bazy wiedzy na ten temat. Jest taki śmiały plan.

oprogramowanie z rosji jest niebezpieczne

Z początkiem kwietnia doszła do nas informacja, odnosząca się do wojny Rosji z Ukrainą, iż używanie oprogramowania pochodzącego z Federacji Rosyjskiej bądź Białorusi może być niebezpieczne. Polski Urząd Komisji Nadzoru Finansowego ostrzegał przed skutkami stosowania oprogramowania pochodzącego z tych dwóch krajów - w odniesieniu do bezpieczeństwa danych czy infrastruktury informatycznej w Polsce.

Budowanie komponentów w języku Java nadający się do wielokrotnego użycia czyli Java beans. Projektowanie i rozmieszczenie ziaren ułatwia zestaw bdk. Klasa Javy można konwertować do ziarna po i zmodyfikowaniu w taki sposób, aby odpowiadała specyfikacji Java beans. Przykładem Java bean może być klasa, która dokonuje sprawdzenia poprawności - tłumacząc z języka  angielskiego walidacji - w oparciu o pewne dane wejściowe.

Portal o pracy

Interstaff - informacje o ofertach pracy, rynku pracy, analizy

Rynek pracy w Europie zmienia się dynamicznie. Ostatnie lata przyniosły - prócz migracji, obecnych od dziesięcioleci, także nowe zjawiska rzutujące na zatrudnienie i pracę - pandemię Covid oraz obecnie trwający najazd militarny Rosji na swojego sąsiada, Ukrainę. Przedstawiamy opracowania, artykuły i eseje, analizy i informacje.

Witamy na stronie Alogo, gdzie znajdziesz wiele wartościowych artykułów o tematyce związanej z pracą za granicą czy też pracą w informatyce. Co się z tym wiąże, sporo będzie o tym, co dotyczy szkoleń językowych, znajomości języków obcych. To co potrzebne jest za granicą. Do pracy.