Cart empty

Czy warto uczyć się, przed wyjazdem do pracy do Niemiec, języka niemieckiego? Z pozoru niemądre pytanie, bo jedziemy do kraju w którym zamierzamy przebywać przez jakiś czas, mieszkać i chodzić na zakupy. Najkrótsza odpowiedź brzmi: tak, bez niemieckiego nie na czego szukać za Łabą. Nie załatwimy wszystkich spraw „na migi”. Niemcy nie chcą zajmować się osobami, które nie porozumiewają się w ich języku.

Portal o pracy

Interstaff - informacje o ofertach pracy, rynku pracy, analizy

Rynek pracy w Europie zmienia się dynamicznie. Ostatnie lata przyniosły - prócz migracji, obecnych od dziesięcioleci, także nowe zjawiska rzutujące na zatrudnienie i pracę - pandemię Covid oraz obecnie trwający najazd militarny Rosji na swojego sąsiada, Ukrainę. Przedstawiamy opracowania, artykuły i eseje, analizy i informacje.

Witamy na stronie Alogo, gdzie znajdziesz wiele wartościowych artykułów o tematyce związanej z pracą za granicą czy też pracą w informatyce. Co się z tym wiąże, sporo będzie o tym, co dotyczy szkoleń językowych, znajomości języków obcych. To co potrzebne jest za granicą. Do pracy.

My Facebook Page

Zobacz w sklepie